+48 509 541 377 Otwarte 24h na dobę al. 29 listopada 153 – Kraków

Opony Kraków

Tanie opony nowe i używane w Krakowie

Opony - naprawa / wymiana / sprzedaż

Opony mają bardzo istotny wpływ na bezpieczeństwo podróży i komfort. Dla utrzymania ich w należytym stanie powinno poddawać się je regularnym kontrolom ciśnienia, oraz zużycia bieżnika. Odpowiedni dobór opon ma także pozytywny wpływ na ekonomię jazdy zmniejszając ilość zużywanego paliwa. Jeśli poszukujesz w Krakowie ekspertów w dziedzinie opon - dobrze trafiłeś!

Wymiana opon - letnie i zimowe - niskie ceny

Serwis Opon

MARTEX to specjalistyczny warsztat wulkanizacyjny, który świadczy usługi związane z serwisu i naprawy opon. Jeśli w Twoim pojeździe doszło do nieoczekiwanych problemów z ogumieniem, które utrudnia lub uniemożliwia dalszą jazdę, zadzwoń do naszych specjalistów. Naprawy opony można dokonać w wielu sytuacjach, jednak dopiero oględziny pozwolą odpowiedzieć na pytanie jakie kroki można podjąć.

Serwis opony jest możliwy w następujących sytuacjach.

  1. Nie jechałeś po tym, gdy z opony zeszło powietrze.
  2. Uszkodzenie opony znajduje się na części bieżnkowowej a nie bocznej.
  3. Uszkodzenie opony jest nie większe aniżeli ¼” (+/- 6mm).

Wymiana Opon – letnie i zimowe

Wymiana opon letnich na zimowe i odwrotnie – wymiana opon zimowych na letnie. Aura panująca na drogach jest adekwatna do tego, aby dokonać wymiany ogumienia w Twoim pojeździe? Skorzystaj w tym celu z usług naszego warsztatu samochodowego. Zadzwoń wcześniej, aby umówić dogodny termin tak aby usługa mogła zostać wykonana od ręki, a Ty nie musiałbyś czekać w kolejce. Ustalisz go z naszymi pracownikami bez najmniejszego problemu – jesteśmy czynni dla Ciebie 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy niezbędną wiedzę i nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu wymiana opon w Twoim samochodzie zostanie wykonana profesjonalnie i przebiegnie sprawnie.

Sprzedaż Opon – nowe i używane

Oferta naszej firmy obejmuje także sprzedaż opon używanych oraz nowych. Posiadamy szeroką gamę markowych opon. Te używane zachowane są w bardzo dobrym stanie z bieżnikiem do 8 mm. Możecie Państwo zatem nabyć tanie opony, które pozwolą na komfortową jazdę przez wiele kilometrów.

Poza oponami posiadamy także felgi stalowe i aluminiowe, nowe oraz używane z pojazdów bezwypadkowych.

 

RABAT 20%

W przypadku skorzystania z oferty naszej wypożyczalni – do dyspozycji: