+48 509 541 377 Otwarte 24h na dobę al. 29 listopada 153 – Kraków

Mechanik 24h Kraków

Dobry mechanik w Krakowie

Mechanika Samochodowa

Autoserwis MARTEX to profesjonalny warsztat samochodowy zajmujący się mechaniką samochodową, dostępny dla swoich klientów 24h godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju napraw kluczowych elementów każdego samochodu, jak również tych pomniejszych odpowiedzialnych za jego komfortowe użytkowanie.

Tania naprawa auta w Krakowie

Solidny warsztat samochodowy

Wielkie zaangażowanie w wykonywaną pracę powodują, iż ciągle podnosimy kwalifikacje, aby na bieżąco być z wszelkimi nowinkami świata motoryzacji. Posiadamy specjalistyczne urządzenia diagnostyczne, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko zlokalizować faktycznie źródło problemu i skupić się na jego naprawie. Chcąc skorzystać z usług naszych mechaników zadzwoń i umów zlecenie, aby nie oczekiwać w kolejce.

Poza typowymi naprawami silników, wykonujemy także inne usługi związane z serwisowaniem pojazdu takie jak: wulkanizacja, serwis klimatyzacji, ustawianie geometrii i zbieżności, wymiany sprzęgła etc. Naprawy wykonywane są przez doświadczonych mechaników samochodowych, którzy posiadają wieloletni staż w branży motoryzacyjnej. Decydując się na powierzenie naprawy swojego samochodu w ręce naszych ludzi, możesz być pewien że naprawa zostanie wykonana w sposób solidny!

Naprawiane marki pojazdów

Nasi mechanicy podejmą się naprawy pojazdów wszystkich marek niezależnie od pochodzenia. Świetnie sobie radzą w naprawach samochodów popularnych marek pochodzących z Niemiec, Francji, Włoszech, Japonii, Czech oraz wielu innych krajów.

RABAT 20%

W przypadku skorzystania z oferty naszej wypożyczalni – do dyspozycji: